Jaak Roosaare
investor, raamatute autor

Jaak Roosaare on investor ja erinevate investeerimisalaste õpikute ja raamatute autor, koolitaja ja rahamentor, 50% Klubi asutajaliige.

Alustas investeerimisega 11. Klassis. Enda esimesed arvestatavad sissetulekud teenis tudengina suviti ukselt uksele raamatuid müües.

Maria Sakarias
maailmahariduse programmijuht Mondos

Mondo tegeleb ebavõrdsuse leevendamisega 12 välisriigis ja Eestis. Keskendub hariduse ja tervise, toimetuleku, keskkonna ja digivõimekuse teemadele ja maailmaharidusele. Erinevate programmide kaudu saadab Mondo vabatahtlikke nt. Keeniasse, Ugandasse, Ghanasse, Ukrainasse, Gruusiasse ja Türki.

Maria on elanud erinevates riikides (sh Nepaal, India, Holland) ja tegelenud sotsiaalse ettevõtluse ja vabaühenduste tööga.

Saara Arulaane
Arst, ettevõtja

Saara Arulaane töötab igapäevaselt arstina, kuid sellele lisaks on ta äärmiselt ettevõtlik naine, keda pole pidurdanud tõsiasi, et tal on bipolaarne häire. Ise peab ta ennast Elukutseliseks Unistuste Täitjaks. Ta on teadlikult unistanud ja unistusi täide viinud lapsest saati ning peab seda siiani oma tähtsaimaks tööks ja kõige lemmikumaks ajaviiteks.

Hea meelega jagab ta õpilastele, kuidas on täide viinud unistused nagu finantsvabadus, 43 riigi külastamine, Hawaiil metsikute delfiinidega ujumine, omaenda väike poeg, 12 hallatavat üürikorterit, õnnelik abielu, stabiilne vaimne tervis, lähedane pere ja palju, palju muud.

Hans Teras
Füüsika doktorant, Estcube2 projektijuht

Hans Teras on füüsika doktorant, kelle huviks on kosmos. Ta on tudengisatelliidi EStCube2 projektijuht ning SA Eesti Tudengisatelliit juhatuse esimees. Hans on väga entusiastlik inimkonna tuleviku osas avakosmoses ja huvitub tehisintellekti ja bioonika arendustest.

Maisematel teemadel paeluvad teda ennast proovile panevad katsumused, olgu selleks Maroko avastamine hääletades, polaarjoone taga tehtavad nädalased jalgsimatkad või sellesuvine Mount Blanci (Euroopa kõrgeim tipp) vallutamine, mis tehti sõbraga kahekesi ning planeeriti algusest lõpuni ise.

Kristina Pärtelpoeg
sisulooja, raadiohääl

Kristina Suuroja-Pärtelpoeg on sisulooja, suunamudija, MyHits hommikuprogrammi saatejuht, restorani omanik, ettevõtja, mänedžer (Arop, Põhja-Tallinn), näitleja, avaliku elu tegelane, ema. Kristina on oma elu jooksul teinud väga erinevaid töid ning näinud vaeva, et elus läbi murda.

Oma teravate ja julgete väljaütlemiste poolest võib esmamulje Kristinast olla üsnagi vastuoluline, kuid see on kuvand, mille ta on omale teadlikult loonud.

Kristo Pals
Riigikaitse Rügemendi asutaja, koolitaja ja juhatuse liige

Kristo on tegevteenistuses olnud alates aastas 1997, ta on Kaitseliidu liige, auaste vanemveebel. Kaitseväe peastaabi teeneteristi ja kaitseväe teeneteristi eeskujuliku teenistuse eest kavaler. Lõpetanud Soome Reservohvitseride Kooli ja USA sideohvitseride baaskursuse, osalenud missioonil Malis.

Lisaks on Kristo ka Tabasalu Gümnaasiumi hoolekogu esimees ning riigikaitse valikaine juhendaja. Kristo jagab Riigikaitse Rügemendi lugu - evolutsiooniline areng, mis sai alguse Tabasalu Ühisgümnaasiumist ja on jõudnud tänaseks ligikaudu kolmandikuni Eesti koolidest. Samuti räägib Kristo oma teekonnast finantssõltumatuseni.

Artur Tiganik
brigaadikindral

Artur Tiganik on teeninud Kalevi üksik-jalaväepataljonis alates rühmaülemast kuni pataljoniülemani, kaitsejõudude peastaabis staabiohvitserina, Scoutspataljoni ülemana, NATO operatsioonil Afganistanis ISAF-i peakorteris staabiohvitserina, Kaitseväe ühendatud õppeasutuste ülema asetäitjana ning 1. jalaväebrigaadi ülemana. 2012. aastast teenis ta ka Eesti maaväe ülemana.