Tule õpetajaks!

Otsime professionaalseid, motiveeritud ja toetavaid õpetajad, kes sooviksid olla osa hoolivast ja eripäradega arvestavast koolikultuurist. Tunned ennast ära? Liitu Tabasalu Gümnaasiumi kollektiiviga!

Avalikud tööpakkumised leiad 
siit.

Tabasalu Gümnaasium - peahoone - 1200x628px-100

Vihjekast

Kui tead soovitada head inimest, kes sobiks hästi Tabasalu Gümnaasiumi meeskonda, siis oleme sinu vihje eest tänulikud!

Meie inimesed

Grete-Stina Haaristo - Tabasalu Gümnaasium - koolijuht

Grete-Stina Haaristo

Koolijuht
grete-stina.haaristo@tbg.edu.ee
+372 55594005

Jüri Käosaar - Tabasalu Gümnaasium - õppejuht

Jüri Käosaar

Õppejuht
juri.kaosaar@tbg.edu.ee
+372 56562063

Keit Vahtramäe

Juhiabi
keit.vahtramae@tbg.edu.ee

Leila Talu

Administraator
leila.talu@tbg.edu.ee

Gled-Airiin Saarso

Hariduslogistik
gled-airiin.saarso@tbg.edu.ee

Marianne Helena Rammo

Kogukonnajuht
marianne.rammo@tbg.edu.ee

Erko Jäär

IT-juht
erko.jaar@tbg.edu.ee

Haridustehnoloog

?

Triin Siiner

Õpilasnõustaja
triin.siiner@tbg.edu.ee

Liis Velsker

Õpilasnõustaja
liis.velsker@tbg.edu.ee

Jaanika Järvlepp

Õpilasnõustaja
jaanika.jarvlepp@tbg.edu.ee

Liis Raudvere

keelte valdkonna eestvedaja, inglise keel
liis.raudvere@tbg.edu.ee

Kirke Org

inglise keel, saksa keel
kirke.org@tbg.edu.ee

Kristi Jaason

inglise keel
kristi.jaason@tbg.edu.ee

Svetlana Ambre

vene keel
svetlana.ambre@tbg.edu.ee

Kalli Hein

matemaatika
kalli.hein@tbg.edu.ee

Kristi Väät

matemaatika
kristi.väät@tbg.edu.ee

Ingrid Mäesalu

loodusteaduste valdkonna eestvedaja, bioloogia, loodusgeograafia ingrid.maesalu@tbg.edu.ee

Ave Kallas

kultuuriteaduste eestvedaja,
ajalugu, ühiskond
ave.kallas@tbg.edu.ee

Krista Savitsch

ettevõtlusvaldkonna eestvedaja, inimgeograafia, ühiskonnaõpetus krista.savitsch@tbg.edu.ee

Jürgen Rooste

kirjandus
jurgen.rooste@tbg.edu.ee

Indrek Lindsalu

eesti keel
indrek.lindsalu@tbg.edu.ee

Raimond Pääru

füüsika
raimond.paaru@tbg.edu.ee

Marika Turb

kehaline kasvatus
marika.turb@tbg.edu.ee

Dastin Song

kehaline kasvatus
dastin.song@tbg.edu.ee

Luule Vain

keemia
luule.vain@tbg.edu.ee

Soovid liituda?

Anna endast märku!

Oleme alustavat õpetajat toetav kool

Õpetajatööd on hea alustada koolides, kus on alustajatele mõeldud!