Tule õpetajaks!

Otsime professionaalseid, motiveeritud ja toetavaid õpetajad, kes sooviksid olla osa hoolivast ja eripäradega arvestavast koolikultuurist. Tunned ennast ära? Liitu Tabasalu Gümnaasiumi kollektiiviga!

Avalikud tööpakkumised leiad 
siit.

Vihjekast

Kui tead soovitada head inimest, kes sobiks hästi Tabasalu Gümnaasiumi meeskonda, siis oleme sinu vihje eest tänulikud!

Meie inimesed

Grete-Stina Haaristo - Tabasalu Gümnaasium - koolijuht

Grete-Stina Haaristo

koolijuht
G17 mentor
grete-stina.haaristo@tbg.edu.ee
+372 55594005

Jüri Käosaar - Tabasalu Gümnaasium - õppejuht

Jüri Käosaar

õppejuht
G32 mentor
juri.kaosaar@tbg.edu.ee
+372 56562063

Keit Vahtramäe

juhiabi
keit.vahtramae@tbg.edu.ee

Leila Talu

administraator
leila.talu@tbg.edu.ee

Gled-Airiin Saarso

hariduslogistik
G21 mentor
gled-airiin.saarso@tbg.edu.ee

Marianne Helena Rammo

kogukonnajuht
G12 mentor
marianne.rammo@tbg.edu.ee

Erko Jäär

IT-juht
erko.jaar@tbg.edu.ee

Haridustehnoloog
Vaba ametikoht

Triin Siiner

Õpilasnõustaja
G24 mentor
triin.siiner@tbg.edu.ee

Liis Velsker

Õpilasnõustaja
G16 mentor
liis.velsker@tbg.edu.ee

Jaanika Järvlepp

tervise valdkonna eestvedaja, õpilasnõustaja
G34 mentor
jaanika.jarvlepp@tbg.edu.ee

Liis Raudvere

keelte valdkonna eestvedaja, inglise keel
G23 mentor
liis.raudvere@tbg.edu.ee

Kirke Org

inglise keel, saksa keel
G22 mentor
kirke.org@tbg.edu.ee

Kristi Jaason

inglise keel
G26 mentor
kristi.jaason@tbg.edu.ee

Svetlana Ambre

vene keel
svetlana.ambre@tbg.edu.ee

Andreas Viikvald

matemaatika
G18 mentor
andreas.viikvald@tbg.edu.ee

Kalli Hein

matemaatika
G31 mentor
kalli.hein@tbg.edu.ee

Kristi Väät

kommunikatsioonijuht matemaatika
G25 mentor
kristi.väät@tbg.edu.ee

Ingrid Mäesalu

loodusteaduste valdkonna eestvedaja, bioloogia, loodusgeograafia
G28 mentor
ingrid.maesalu@tbg.edu.ee

Ave Kallas

kultuuriteaduste eestvedaja,
ajalugu, ühiskond
G14 mentor
ave.kallas@tbg.edu.ee

Krista Savitsch

ettevõtlusvaldkonna eestvedaja
krista.savitsch@tbg.edu.ee

Jürgen Rooste

kirjandus
jurgen.rooste@tbg.edu.ee

Indrek Lindsalu

eesti keel
G11 mentor
indrek.lindsalu@tbg.edu.ee

Laura Esta

eesti keel ja kirjandus
G13 mentor
laura.esta@tbg.edu.ee

Luule Vain

keemia
G15 mentor
luule.vain@tbg.edu.ee

Marion Kärber

füüsika ja matemaatika
marion.karber@tbg.edu.ee

Raimond Pääru

füüsika
raimond.paaru@tbg.edu.ee

Marika Turb

kehaline kasvatus

G27 mentor
marika.turb@tbg.edu.ee

Dastin Song

kehaline kasvatus

G33 mentor
dastin.song@tbg.edu.ee

Katrin Järvlepp

muusika
katrin.jarvlepp@tbg.edu.ee

Soovid liituda?

Anna endast märku!

Tabasalu Gümnaasiumi hoolekogu

Hoolekogu kontakt: Kristo Pals (esimees) kristo@rugement.ee

Kristo Pals – hoolekogu esimees, lastevanemate esindaja (G3)

Ingrid Mäesalu – protokollija, õppenõukogu esindaja

Anti Alasi – koolipidaja esindaja

Rasmus Kens – õpilaste esindaja

Elina Siilbek – kooli toetava organisatsiooni esindaja (Huvitegevuse ja Noorsootöö SA)

Hestia Rindla – kooli toetava organisatsiooni esindaja (Harku vallavalitsus)

Ivica Mägi – lastevanemate esindaja (G2)

Oleme alustavat õpetajat toetav kool

Õpetajatööd on hea alustada koolides, kus on alustajatele mõeldud!