18. mail toimub koolis tänuõhtu, kus tunnustatakse eriliselt silma jäänud õpilasi ja kooli töötajaid.
Tunnustamise eesmärgiks on väärtustada, esile tõsta ja eeskujuks seada õpilasi, koolitöötajaid ja koostööpartnereid, kes juhivad ja panustavad Tabasalu Gümnaasiumi arengueesmärkidesse, kannavad kooli väärtusi, tegutsevad kooli ja koolipere heaks, esindavad ja tutvustavad kooli laiemale avalikkusele ning juhinduvad kooli tunnuslausest “Näe oma tulevikku!”.